Správa IT systémov aj pre colných deklarantov

Aby Vám problémy s počítačmi nerobili vrásky na čele

Špičkové technológie od spoločnosti ESET

ESET logo

Antivírusové produkty spoločnosti ESET patria už dlho medzi absolútnu svetovú špičku v oblasti proaktívnej ochrany počítača pred škodlivými kódmi. ESET Internet Security a ESET NOD32 Antivirus sú pravidelne oceňované v kategórii bezpečnostných riešení. Tieto produkty poskytujú vyváženú ochranu pri zachovaní vysokého výkonu počítača. ESET využíva viacvrstvové technológie, pomocou ktorých výrazne presahuje možnosti základného antivírusového softvéru. V porovnaní s konkurenciou sa vyznačujú mnohými unikátnymi vlastnosťami:

 • Kontrola UEFI - Spoločnosť ESET je prvým poskytovateľom zabezpečenia internetu, ktorý do riešenia pridáva špeciálnu vrstvu na ochranu rozhrania UEFI. Kontrola UEFI monitoruje a vynucuje zabezpečenie prostredia pred štartom, ktoré je v súlade so špecifikáciou rozhrania UEFI. Je určená na monitorovanie integrity firmvéru a v prípade zistenia zmeny informuje používateľa.
 • DNA detekcie - Typy detekcie sa pohybujú od veľmi špecifických príkazov hash až po DNA detekcie ESET, ktoré obsahujú komplexné definície charakteristických vlastností škodlivého správania a malvéru.
  Kým škodlivý kód môžu útočníci jednoducho upraviť alebo zamaskovať, správanie objektov sa takto jednoducho zmeniť nedá. DNA detekcie ESET ťažia práve z tohto princípu.
 • Strojové učenie - Spoločnosť ESET vyvinula vlastný mechanizmus strojového učenia pod názvom ESET Augur. Využíva kombinovaný výkon neurónových sietí (ako je hĺbkové učenie a dlhá krátkodobá pamäť) a ručne vybranej skupiny šiestich klasifikačných algoritmov. Umožňuje to vygenerovať konsolidovaný výstup a pomáha správne označiť prichádzajúcu vzorku ako čistú, potenciálne nežiaducu alebo škodlivú.
 • Cloudový systém ochrany pred malvérom - Cloudový systém ochrany pred malvérom je jednou z niekoľkých technológií založených na cloudovom systéme LiveGrid® od spoločnosti ESET. Neznáme, potenciálne škodlivé aplikácie a ďalšie možné hrozby sa monitorujú a odosielajú do cloudu ESET pomocou systému odozvy ESET LiveGrid®.
 • Pokročilá kontrola pamäte - Pokročilá kontrola pamäte je jedinečná technológia ESET, ktorá efektívne rieši vážny problém s moderným malvérom – komplikované maskovanie a šifrovanie. Pri riešení týchto problémov pokročilá kontrola pamäte monitoruje správanie škodlivého procesu a skontroluje ho ihneď po odhalení v pamäti.
 • Ochrana pred ransomvérom - Ochrana pred ransomvérom je ďalšia vrstva, ktorá chráni používateľov pred ransomvérom. Táto technológia monitoruje a vyhodnocuje všetky spustené aplikácie na základe ich správania a reputácie. Je navrhnutá na zisťovanie a blokovanie procesov, ktoré pripomínajú správanie ransomvéru.
 • Ochrana pred botnetmi - Ochrana pred botnetmi zisťuje škodlivú komunikáciu používanú botnetmi, a zároveň identifikuje príslušné škodlivé procesy. Každá zistená škodlivá komunikácia je zablokovaná a nahlásená používateľovi.
Prečo zakúpiť antivírusové produkty ESET u nás
 • sme certifikovaný ESET partner
 • produkty vám dodávame elektronicky a ihneď
 • vždy nájdeme optimálne podmienky na zakúpenie
 • pre používateľov našich colných softvérov máme zvlášť výhodnú ponuku
 • našim zákazníkom poskytujeme podporu telefonicky, e-mailom a hlavne našim unikátnym vzdialeným prístupom