Správa IT systémov aj pre colných deklarantov

Aby Vám problémy s počítačmi nerobili vrásky na čele

Špičkové technológie od spoločnosti ESET

ESET logo

Antivírusové produkty spoločnosti ESET patria už dlho medzi absolútnu svetovú špičku v oblasti proaktívnej ochrany počítača pred škodlivými kódmi. ESET Internet Security a ESET NOD32 Antivirus sú pravidelne oceňované v kategórii bezpečnostných riešení. Tieto produkty poskytujú vyváženú ochranu pri zachovaní vysokého výkonu počítača. ESET využíva viacvrstvové technológie, pomocou ktorých výrazne presahuje možnosti základného antivírusového softvéru. V porovnaní s konkurenciou sa vyznačujú mnohými unikátnymi vlastnosťami:

 • Kontrola UEFI - Spoločnosť ESET je prvým poskytovateľom zabezpečenia internetu, ktorý do riešenia pridáva špeciálnu vrstvu na ochranu rozhrania UEFI. Kontrola UEFI monitoruje a vynucuje zabezpečenie prostredia pred štartom, ktoré je v súlade so špecifikáciou rozhrania UEFI. Je určená na monitorovanie integrity firmvéru a v prípade zistenia zmeny informuje používateľa.
 • DNA detekcie - Typy detekcie sa pohybujú od veľmi špecifických príkazov hash až po DNA detekcie ESET, ktoré obsahujú komplexné definície charakteristických vlastností škodlivého správania a malvéru.
  Kým škodlivý kód môžu útočníci jednoducho upraviť alebo zamaskovať, správanie objektov sa takto jednoducho zmeniť nedá. DNA detekcie ESET ťažia práve z tohto princípu.
 • Strojové učenie - Spoločnosť ESET vyvinula vlastný mechanizmus strojového učenia pod názvom ESET Augur. Využíva kombinovaný výkon neurónových sietí (ako je hĺbkové učenie a dlhá krátkodobá pamäť) a ručne vybranej skupiny šiestich klasifikačných algoritmov. Umožňuje to vygenerovať konsolidovaný výstup a pomáha správne označiť prichádzajúcu vzorku ako čistú, potenciálne nežiaducu alebo škodlivú.
 • Cloudový systém ochrany pred malvérom - Cloudový systém ochrany pred malvérom je jednou z niekoľkých technológií založených na cloudovom systéme LiveGrid® od spoločnosti ESET. Neznáme, potenciálne škodlivé aplikácie a ďalšie možné hrozby sa monitorujú a odosielajú do cloudu ESET pomocou systému odozvy ESET LiveGrid®.
 • Pokročilá kontrola pamäte - Pokročilá kontrola pamäte je jedinečná technológia ESET, ktorá efektívne rieši vážny problém s moderným malvérom – komplikované maskovanie a šifrovanie. Pri riešení týchto problémov pokročilá kontrola pamäte monitoruje správanie škodlivého procesu a skontroluje ho ihneď po odhalení v pamäti.
 • Ochrana pred ransomvérom - Ochrana pred ransomvérom je ďalšia vrstva, ktorá chráni používateľov pred ransomvérom. Táto technológia monitoruje a vyhodnocuje všetky spustené aplikácie na základe ich správania a reputácie. Je navrhnutá na zisťovanie a blokovanie procesov, ktoré pripomínajú správanie ransomvéru.
 • Ochrana pred botnetmi - Ochrana pred botnetmi zisťuje škodlivú komunikáciu používanú botnetmi, a zároveň identifikuje príslušné škodlivé procesy. Každá zistená škodlivá komunikácia je zablokovaná a nahlásená používateľovi.
 • Ochrana online platieb - Plaťte bezpečne na internete cez špeciálny zabezpečený prehliadač alebo predvolene spúšťajte akýkoľvek podporovaný prehliadač v zabezpečenom režime. Automaticky poskytuje potrebnú ochranu na stránkach online bankovníctva a pri prístupe ku kryptomenovým peňaženkám. Šifruje komunikáciu medzi klávesnicou a prehliadačom s cieľom zvýšiť úroveň zabezpečenia pri finančných transakciách. Chráni vás pred keyloggermi, ktoré zaznamenávajú stláčanie jednotlivých klávesov na klávesnici.
 • Firewall, Strážca siete a ďalšie - Zabráňte neoprávnenému prístupu k počítaču a zneužitiu vašich osobných údajov. Chráňte svoje súkromné dáta pred ransomvérom. Zabezpečte svoju webovú kameru či domáci Wi Fi router pred útokmi a predíďte narušeniu svojho súkromia pomocou aktívnej kontroly smart zariadení pripojených k routeru.
 • Rodičovská kontrola - Zabráňte tomu, aby boli vaše deti vystavované nevhodnému online obsahu. Vyberte si z viac ako 20 vopred definovaných kategórií webových stránok podľa veku, ktoré chcete blokovať, alebo pridajte jednotlivé stránky na zoznam blokovaných stránok. Nastavte si heslo na ochranu pred neželanou zmenou nastavení, ako aj pred nedovoleným odinštalovaním produktu.
 • Anti-phishing - Chráňte svoje súkromie a majetok pred pokusmi podvodných webových stránok o získanie citlivých informácií, ako sú prihlasovacie mená, heslá či bankové údaje, ako aj pred pokusmi podsúvať vám falošné správy zo zdanlivo hodnoverných zdrojov.
Prečo zakúpiť antivírusové produkty ESET u nás
 • sme certifikovaný ESET partner
 • produkty vám dodávame elektronicky a ihneď
 • vždy nájdeme optimálne podmienky na zakúpenie
 • pre používateľov našich colných softvérov máme zvlášť výhodnú ponuku
 • našim zákazníkom poskytujeme podporu telefonicky, e-mailom a hlavne našim unikátnym vzdialeným prístupom